Towarzystwo ubezpieczeniowe AXA Olsztyn jest większością samej spośród najsłynniejszych grup ubezpieczeniowych na świecie. Na polskim sektora marka dzisiejsza istnieje z 2006 roku a napawa się sporym oczekiwaniem klientów.

Klientom biznesowym towarzystwo oferuje duży asortyment usług ubezpieczeniowych, w bieżącym zabezpieczenia finansowe i kierowanie aktywami. Z zmian klienci indywidualni złapią w jej propozycji zabezpieczenia na działanie, inwestycyjne, turystyczne, komunikacyjne oraz moc nowych.

Ubezpieczenia na życie

AXA Olsztyn oferuje trochę bardzo dobrych wyjść w rozmiarze ubezpieczeń na zarabianie, które liczą chronić nas oraz krajową grupę przed konsekwencjami niespodziewanych zdarzeń losowych, śmierci lub utraty zdrowia. Podstawowe owoce w obecnej grup to:

Plan Elastyczny,

Plan Uniwersalny,

Plan ochronny AXA.

Plan Elastyczny – pomoc i inwestowanie

Plan Elastyczny jest możliwością, jaka przebywa obecnie czołowe siedzenie w rankingu zabezpieczeń na utrzymanie. Jest obecne polisa, która montuje funkcję ochronną i inwestycyjną. Nie lecz zabezpiecza przyszłość swoich ulubionych, kiedy dotrze do krajowej śmierci, przecież i występuje szansa inwestowania pieniądza w ramach wybranej metody inwestycyjnej lub poprzez tak zwane portfele modelowe. Ubezpieczony sam ustala o poziomie i czasie bycia polisy, natomiast w ramach umów drugich może zwiększyć ją na pomoc jeszcze w przypadku ciężkiej grypy bądź wypadku.

Plan Uniwersalny – zabezpieczenie i zbieranie

Aktualna oferta AXA również uważa na projektu zabezpieczenie bliskich ubezpieczeniowego także wkłada szansę inwestowania w konstrukcjach funduszy kapitałowych. Zresztą w konstrukcjach Planu Uniwersalnego zabezpieczony może składać oszczędności na emeryturę lub edukację dzieci. Że osoba ubezpieczona umrze przed dokonaniem okresu stania polisy, jej rodzina otrzyma odszkodowanie w wysokości 10-krotności składki rocznej lub pełną kwotę polisy, że jej wartość jest ostrzejsza niż ilość ubezpieczenia.

Ubezpieczenie na różnicę potrzeb, czyli Plan Ochronny AXA

Plan Ochronny AXA wtedy wielce udane wyjście dla dziewczyn, które potrzebują zbudować kompleksowy, indywidualnie dołożony do współczesnych potrzeb, plan ubezpieczeniowy. W konstrukcjach tego schematu możemy połączyć kilka rodzajów ubezpieczeń i utrzymywać zbytnio nie jedną składkę. Droga ta uznaje nie tylko uchronić swoich znajomych na fakt naszej śmierci, ale też utrzymywać ich zdrowie oraz występowanie. Plan ma i finansową ochronę swego dziecka jeżeli zachoruje, straci rodziców pożądaj w chwili przejścia w samodzielne życie.

Gdy wybrać najodpowiedniejszą propozycję?

Wymienione wyżej programy więc dopiero trochę przykładów z rozmaitej propozycji tego towarzystwa ubezpieczeniowego. Osoby zainteresowane polisą na istnienie, turystyczną, komunikacyjną, lub także wypadkową powinny zetknąć się z AXA Olsztyn: ul. Marii Skłodowskiej-Curie 18/20, Olsztyn, Tel.: +48896798400.